گزارش

 رهبرمعظم انقلاب فرمودند:آمریکا در قضیه توافق هسته‌ای تخلفهای متعددی انجام داده است تازه ترینش تمدید تحریم ده ساله است، اگر این تحریم بشود قطعا نقض برجام است و قطعا ایران واکنش نشان خواهد داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب در دیدار جمعی از فرماندهان بسیج و بسیجیان سراسر کشور، با اشاره به رهپیمایی ایام اربعین اظهار کرد: راهپیمایی عظیم و باشکوه اربعین حقیقتا یک پدیده عظیم تاریخی و الهی است و نشان دهنده این است که این راه، راه عشق همراه بصیرت است.

رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: باید این نعمت را شکرگزاری کرد و شکرش به این است که آن روحیات، برادری، مهربانی و آن توجه به ولایت که در حال پیاده روی داشتید را حفظ کنید.

حضرت آیه الله خامنه ای افزودند: دولت کنونی آمریکا در قضیه توافق هسته‌ای تخلفهای متعددی تا الان انجام داده است؛ تازه ترینش تمدید تحریم ده ساله است، اگر این تحریم بشود قطعا نقض برجام است و بدانند قطعا جمهوری اسلامی در برابر آن واکنش نشان خواهد داد.

رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه بسیج یک پدیده شگفت آور دوران انقلاب بود و امام خمینی از طرف پروردگار ملهم شده بود این پدیده را بوجود بیاورد، خاطرنشان کردند: از برنامه‌های دشمن درمورد بسیج، "نفوذ" و" ایجاد خطوط موازی و رقیب درست کردن برای بسیج و افسران جنگ نرم" است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین خبر