گزارش

به گزارش نجوا سردار سرلشکر محسن رضایی ظهر امروز در دهمین یادواره شهدای گمنام روستای خوشواش اظهار کرد: انقلاب اسلامی با ویژگی‌های شاخصی در دنیا مطرح شده و بسیاری از کشورهای آزادیخواه در حال الگوبرداری از او هستند.

وی عظمت و اقتدار ایران اسلامی را بدون حکمت ندانست و افزود: در شرایط حساسی که هم اکنون در دنیا حاکم است، با ندای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و پیام‌های ارزشمند مقام معظم رهبری پرچمی در دنیا برافراشته شده که حرف انبیاء، اهل بیت و اولیای الهی را می‌زند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اعلام اینکه نباید به خود و دیگر مسئولان نگاه کنیم و بگوییم که ما داریم انقلاب را پیش می‌‌بریم، یادآور شد: انقلاب اسلامی حادثه ساده‌ای نیست هر چند امروزه حوادث کوچک و بزرگی در حال شکل‌گیری است ولی ملت ایران همیشه صادقانه وارد میدان شده و الطاف الهی به آنها اختصاص می‌یابد.

این مسؤول با اشاره به اینکه امروزه تبلیغات گسترده‌ای در فضای مجازی، اینترنت و شبکه‌های مختلف علیه ایران انجام می‌شود، ادامه داد: نور الهی با این فعالیت‌های خرد و کوچک خاموش نمی‌شود.

رضایی با تأکید بر اینکه آل‌سعود به آل‌سقوط تبدیل شده و در حال سقوط به عمق جهنم الهی است،‌ خاطر نشان کرد: این افراد چندی قبل منافقین را گرد هم آورده و در پاریس برای آنها برنامه ویژه‌ای داشتند با توجه به اینکه برای هر فرد هزینه‌های دلاری هنگفتی شد.

وی افزود: این افراد برای منافقین صحبت‌هایی داشته و آنها را منتشر کردند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اعلام اینکه جنگ تحمیلی دستاوردهای عظیمی برای ما داشت، یادآور شد:‌ در کشورمان تعداد 20 هزار نفر از منافقانی که توبه کردند را شاهد هستیم و آنها در جامعه زندگی و فعالیت دارند.

این مسؤول با اشاره به اینکه منافقان افراد زیادی را به بدترین شکل ممکن شکنجه داده و به شهادت رساندند، افزود: این افراد از عوام و افراد عادی بودند که شکنجه‌های زیادی را تحمل کردند.

رضایی با اعلام اینکه داعش امروزه دست به جنایت‌های بزرگی زده و خلبانی را در قفس به آتش کشید و جلوی دوربین سوزاند، یادآور شد: داعشی‌های پست حتی تصویر به خاکستر تبدیل شدن این خلبان را هم به تصویر کشیدند.

این مسؤول با اعلام اینکه افتخار ملت ایران این است با کسانی می‌جنگد که بدترین افراد روی زمین هستند، تصریح کرد: ملت ایران در راه مقاومت گام برداشته هر چند مقاومت فلسفه اصلی ماست.

رضایی با اشاره به اینکه انقلابمان هدفش مقاومت برابر صهیونیست و دنیای استکبار است تا به ارزش‌های اسلامی و انسانی حفظ و پابرجا بماند، اظهار کرد: ایران مقابل افرادی به مقاومت پرداخته که تجاوز به مظلومان را افتخار خود می‌داند.

این مسؤول با اشاره به اینکه در آینده شکست سنگین‌تری برای استکبار جهان در پیش است خاطر نشان کرد:‌ دشمنانمان ماهیت مشخصی دارند و علت مبارزه آنها با ایران مشخص است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اعلام اینکه از 5 سال گذشته تا کنون جریان جدیدی به راه افتاده که در پیشانی آن آل‌سعود و پشت صهیونیست‌ها جای دارند، یادآور شد: هم اکنون این جریان به صورت علنی وارد میدان شد در حالی که در گذشته با جنگ تحمیلی پشت سر صدام فعالیت داشته است.

وی با اشاره به اینکه آل‌سعود امروزه با غرور علناً وارد صحنه بدخواهی و دشمنی شده است،‌ اظهار کرد: صهیونیست‌ها و آمریکا نمی‌خواهند خود را مقابل ایران وارد میدان کرده و کشته بدهند و در این راه نیز هزینه‌ها را هم نیز خودشان نمی‌پردازند.

رضایی با تأکید بر اینکه امروزه هزینه جنگ در یمن و دیگر بخش‌ها را عربستان می‌دهد و آمریکا در این بین هزینه‌ای ندارد، یادآور شد:  آمریکا و استکبار فکر می‌کنند اگر آل‌سعود با ما درگیر شود جنگ اسلام با اسلام به راه افتاده و با جنگ مسلمانان مقابل یکدیگر جمهوری اسلامی ایران دیگر به اسرائیل فکر نمی‌کند.

رضایی با اعلام اینکه ایران اسلامی قدرت بزرگی در منطقه است، خاطر نشان کرد: توطئه جدید به دنبال آن بوده که به جای جبهه اسلام با کفر جبهه اسلام با اسلام را تشکیل دهد که محوریت این بین با عربستان سعودی و وهابیت است.

وی با اشاره به اینکه دشمنان قصد ورود به خلیج فارس را داشته و می‌خواهند به وسیله دلارهای نفتی و ارتش آ‌ل‌سعود وارد دور جدیدی از جنگ اسلام با اسلام شوند، یادآور شد: عربستان سعودی محور توطئه‌ها است و آل‌سعود در پیشانی توطئه‌افکنی علیه ایران قرار دارد.

این مسؤول با اشاره به اینکه دشمنان می‌خواهند ندا و پیام اسلام‌خواهی را که از سوی ایران بلند شده خاموش کنند، متذکر شد: خداوند جوانانمان را انتخاب کرده تا همانند نام انبیاء در عاشورا و نبردهای الهی پرچم خدا را مقابل شیاطین بلند کنند هر چند امروزه جوانان ایران اسلامی مقابل توطئه‌ها در دفاع از حرم اهل بیت قرار دارند.

رضایی با اشاره به اینکه مقاومت ایران تنها در جبهه سیاسی اتفاق نیفتد خاطر نشان کرد: همانطور که رهبر انقلاب اسلامی فرمودند اقتصاد مقاومتی یعنی اینکه زندگی ما مقاومتی باشد پس باید در دهان فقر و بیکاری و گرانی در این مملکت زد.

وی بیان داشت: همانند ایستادگی در اعتقادات باید در فناوری‌های مختلف، کشاورزی، علوم پزشکی ایستادگی کرده و اقتصاد کشور را متحول کنیم.

وی با اشاره به اینکه مسئولان سیاسی باید امسال پاسخ درستی برای مقام عظمای ولایت جهت ایجاد تحولات اقتصادی، رفع مشکل بیکاری، گرانی و مشکلات اجتماعی داشته باشند، ادامه داد: برای کشورمان که پرچم انبیاء را به دوش گرفته وجود آمار بالای بیکاری جوانان تحصیل‌کرده جای تأمل دارد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر اینکه کشورمان همیشه طرفدار صلح است، ادامه داد: دشمنان مقابل ایران در بخش‌های مختلف علمی و اقتصادی سر تعظیم فرود آوردند پس با این وجود جوانانمان می‌توانند در مشکلات مختلف کشاورزی، اقتصادی و سیاسی گره‌گشا باشند.

این مسئول با تأکید به اینکه مقاومت از خیابان‌های تهران تا دمشق تنها در بغداد ادامه می‌یابد، اظهار کرد:‌ فلسفه مقاومت این است که باید در همه امور متحول بوده و دست به تحول بزنیم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه باید بیانات رهبر انقلاب را به جان و دل بخریم، گفت: مقاومت علاوه بر بخش‌های مختلف باید در صحنه‌های سیاسی هم شکل بگیرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین خبر