گزارش

به گزارش نجوانیوز علی نادری متولد 1336 و فارغ التحصیل دكتری از ASCE ايالات متحده در مديريت پروژه و از کاندیداهای انتخابات اتاق بازرگانی و دارای سوابق زیر است:


– مدير عامل و بنيانگذار شركت ميكاسازه داراي رتبه يك در ابنيه و تجهيزات صنعتي
– مدير و بنيانگذار كنسرسيوم فولادي MTS مجري چندين پروژه مهم فولادي به صورت كليد در دست.
– مدير كنسرسيوم ASMEICO مشاركتي جديد در پروژه هاي معادن، فلزات و نفت و گاز و پتروشيمي.
– مربي و اسپانسر تيم رباتيك اسپادانا، برنده چندين مدال طلاي المپياد رباتيك جهاني.
– عضو انجمن مشاهير ايران در آمريكا.
– عضو و بنيانگذار جامعه ايرانيان توسعه گرا.
– مشاور ارشد صنعتي اتاق بازرگاني در دو دوره چهار ساله
– عضو كمیسيون طرح و برنامه اتاق اصفهان و ايجاد كميته جوانان و بانوان اتاق اصفهان.
– كارآفرين، نظريه پرداز و تئوريسين در توسعه روابط بازرگاني و صنعتي با دنيا.

در ادامه گفت و گویی که با وی داشتیم را بخوانید:

می خواهیم اصفهان را جهانی کنیم

دبیرکل مجمع تشکلها و فعالان اقتصادی اصفهان گفت: تحولاتی در اتاق بازرگانی باید شکل دادتا ارتباط این اتاق با دنیا و استانهای دیگر افزایش یابد.وی ادامه داد: ما می خواهیم از طریق این تشکل اصفهان را جهانی کنیم و به جهانیان بیشتر بشناسانیم.
نادری افزود: برای جهانی کردن اصفهان، صادرات خدمات فنی مهندسی، صادرات فولاد و محصولات کشاورزی و بویژه صادرات فرهنگ، هنر و صنایع دستی ایران و اصفهان را در برنامه هایمان قرار داده ایم.

لزوم افزایش  اشتغال زایی در اصفهان
عضو هیات رییسه جامعه ایرانیان توسعه گرا خاطرنشان کرد: اصفهان در زمینه های اقتصادی حرف هایی برای گفتن دارد زیرا دارای افکار و تجربیات جهانی است.
وی با اشاره به اینکه واردات توریسم و صادرات فرهنگی راه دیگری برای جهانی شدن است، اضافه کرد: توسعه صنعت گردشگری علاوه بر ارزآوری برای کشور، برای بسیاری از جوانانی که تحصیلات بالایی ندارند، اشتغالزایی می شود.

دنیا سر تعظیم به ایران فرود می آورد
این فعال اقتصادی اظهار کرد: رویکرد جوان گرایی نیز باید در اتاق بازرگانی دنبال شود و تشکلی که صدای واحد مردم است و نظارت واقعی آنها را به گوش دولتمردان برساند، به این اتاق راه یابد.
نادری تاکید کرد: پس از اجرای قطعنامه قریب الوقوع رفع تحریم ها، دنیا به دلیل مقاومت هایی که ایران داشت سر تعظیم به ایران فرود می آورد و ایران نیز تسلیم منطق جهانی می شود، بنابراین باید خود را برای این دوران آماده سازیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین خبر