گزارش

به گزارش نجوانیوز ابوالقاسم سرتیپی متولد 1325 و فارغ التحصیل رشته مديريت از دانشگاه تهران در سال 1348 می باشد و در حال حاضر کاندیدای انتخابات اتاق بازرگانی اصفهان با سوابق زیر است:
– رئیس امور مالی شرکت ایران راه
– مدیر کارگاه در پروژه های اتوبان تهران – قم ، پروژه مس سرچشمه کرمان در سال 1352
– موسس شرکت سنگ الوان نما به عنوان تولید کننده سنگ
– عضو هیات رئیسه شرکت تعاونی سنگبری های اصفهان در سال 1359
– عضو هیات رئیسه شرکت صادرات سنگ در سال 1361
– عضو هیات رئیسه انجمن مدیران سنگ ایران در سال 1367
– خزانه دار اتاق بازرگانی اصفهان به مدت 12 سال
– کسب عنوان صادر کننده نمونه استانی در صنعت سنگ در سال های 84 و 85
– صادر کننده سنگ به بیش از 23 کشور جهان در طول 10 سال
– همکاری در پروژه های ساختمانی عظیمی چون ساختمان ملل متحد در آمریکا ، بازسازی موزه لوور فرانسه، بازسازی کاخ رئیس جمهور روسیه ،همکاری در ساختمان آمریکن هاسپیتال دوبی و …..
– بنیان گذار کمیته جوانان استان
– بنیانگذار موسسه امید
– کسب عنوان چهره ماندگار و پدر سنگ ایران در سال 92

مصاحبه ای کوتاه با این کاندیدای انتخابات اتاق بازرگانی اصفهان داشتیم تا بیشتر با برنامه ها و اهداف وی آشنا شویم که در ادامه متن این مصاحبه آمده است:

نگاه وسیع به فعالیت جوانان و بانوان
سرتیپی خزانه دار اتاق بازرگانی اصفهان اظهار کرد: جوانان در اتاق بازرگانی اصفهان توانسته اند با توانمندی خود را به اثبات برسانند و مشوق امور اتاق بوده اند، هم اکنون شاهد رشد خوبی در جوانان هستیم و در این اتاق نگاه وسیع تری برای فعالیت های بانوان شده است.
ابوالقاسم سرتیپی با بیان اینکه حضور در اتاق بازرگانی اصفهان در درجه اول عشق می خواهد، ادامه داد: اتاق اصفهان امروز نیازمند همفکری و هم اندیشی است.

امروز برند را نبیاد نادیده گرفت
وی از ایجاد مرکز تجارت ویژه فعالان اقتصادی اصفهان در آینده نزدیک برای نخستین بار در ایران خبر داد و افزود: زمینی به متراژ 15 هزار و 800 متر مربع برای این مرکز در نظر گرفته ایم.
این فعال و صادرکننده نمونه سنگ گفت: برای تجارت و صنعت آن چیزی ماندگار می ماند که مرزهای خارج از کشور را طی کند، امروز برند را نباید نادیده گرفت و برای به مقصد رسیدن جهانی فکر کرد. 

اصفهان نیازمند فرهنگ مشارکتی است نه تک روی
وی از بزرگترین مشکل کشورمان را وراثت ننگین زدودن شریک در جامعه دانست و افزود: تمام همت خود را در فرهنگ سازی مشارکتی بگذاریم و باید به خردهای دسته  جمعی روی آوریم.سرتیپی ادامه داد: تک روی صنعت و تجارت کشور را خانه نشین کرده و امیدواریم این بدعت از کشورمان زدوده شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین خبر