گزارش

به گزارش نجوانیوز سید وحید دزفولی متولد 1349 و  فارغ التحصیل کارشناسی برنامه ريزي شهري و روستايي و دوره مديريت عالي توسعه صادرات از دانشگاه صنعتي شريف می باشد.وی که  تسلط به زبانهای انگلیسی و اردو دارد از کاندیداهای انتخابات اتاق بازرگانی اصفهان است که در ادامه سوابق بیشتری از وی آورده ایم :

عضو هيأت مديره اتحاديه توليدكنندگان و صادركنندگان محصولات كشاورزي استان اصفهان.
رئيس هيأت مديره اتحاديه توليدكنندگان و صادركنندگان محصولات كشاورزي استان اصفهان.
عضو هيأت مديره شركت صادرات كشاورزي صفاسيب.
مديرعامل شركت آرا سيب.
صادركننده مستمر محصولات كشاورزي به اروپا به مدت 14 سال.
صادركننده نمونه استاني به مدت 5 سال متوالي در بخش كشاورزي.
عضو كمیسيون كشاورزي اتاق بازرگاني استان اصفهان.

در ادامه متن گفت و گوی ما با این کاندیدای انتخابات اتاق بازرگانی آمده است:
وحید دزفولی درباره برگزاری انتخابات اتاق بازرگانی اظهارکرد: امسال برای نخستین بار اتاق های بازرگانی یک سهمیه برای بخش های کشاورزی در نظر گرفته اند تا همانند سال های گذشته در بخش کشاورزی مشکلی نداشته باشیم.

ایران ظرفیت های مناسبی در بخش های مختلف کشاورزی
وی ادامه داد: درخواست ما این بوده است که از خود بخش کشاورزی یک نفر در این حوزه کاندید شود تا از سایر بخش ها بدون تخصص به انتخابات وارد نشوند. با وجود اینکه معاش و امنیت غذایی بر عهده کشاورزی بوده است، افراد بیشتر خواهان حضور در در بخش های صنعتی هستند و در عمل تعداد رقبا در این بخش نیز بیشتر است از همین رو افرادی برای حضور در اتاق، به اسم کشاورزی وارد می شوند.
عضو مجمع تشکل‌ها و فعالان اقتصادی استان اصفهان تصریح کرد: ایران ظرفیت های مناسبی در بخش های مختلف کشاورزی از جمله صادرات محصولاتی همچون خرما، زعفران، زیره، پسته و سیب درختی دارد و با توجه به این موضوع باید به بخش کشاورزی که توان ثروت آفرینی مناسبی دارد، توجه ویژه ای داشته باشیم.

بخش کشاورزی نیاز به توجه بیشتری دارد
دزفولی خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات اساسی ما در زمینه بازاریابی این محصولات است و باید در این راستا فعالیت کنیم. وی گفت: امروز در بخش های مختلف اتاق بازرگانی حدود 100 نفر کاندید داریم که این نشانگر مدیریت خوبی است که بر شرایط حاکم شده است. این مجوعه به گونه ای فعالیت کرده است که شرایط بسته نباشد و تجار و بازرگانان مختلف به سمت اتاق بیایند.
عضو مجمع تشکل‌ها و فعالان اقتصادی استان اصفهان تصریح کرد: بخش کشاورزی نیاز به توجه بیشتری دارد و امیدواریم در این زمینه با همکاری و همدلی قدم‌های خوبی برداشته شود تا شاهد بهبود وضعیت کشاورزی استان باشیم.
وی به اهمیت اتاق بازرگانی در توسعه صنعت کشاورزی اشاره کرد و افزود: اتاق بازرگانی نقش مهمی در کمک به کشاورزی استان دارد و در این زمینه نیاز به برنامه‌های منسجم در اتاق بازرگانی است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین خبر