گزارش

به گزارش نجوا مهدی جمالی نژاد با حضور در اولین روز اجرای نمایش «بچه های خاکستری» اظهار کرد: این نمایش از این جهت ارزشمند بود که نشان می داد زیر پوست شهر چه می گذرد.
وی افزود: متاسفانه آسیب های اجتماعی در کلان شهرها کم نیست و تدابیری در همین رابطه باید توسط خیرین، مدیران شهری و همشهریان پیش بینی شود.
شهردار اصفهان تصریح کرد: باید فضایی ایجاد شود که این آسیب های اجتماعی کمتر شوند و در شهر اصفهان که به عنوان نماد شهر اسلامی از آن نام برده می شود شاهد آن نباشیم.
وی ادامه داد: «بچه های خاکستری» کار هنری ارزشمندی بود که در بهترین قالب، از سوی این گروه هنری جوان ارائه شد و بسیار هوشمندانه و مدبرانه به ثمر رسید.
جمالی نژاد اضافه کرد: پرداختن به معضل کودکان کار، متولیان خاص خود را می طلبد و نهادهایی مثل بهزیستی باید برنامه ریزی مناسب را انجام دهند و وظیفه شهرداری این است که مواردی که احساسات جامعه را خدشه دار می کند پوشش داده و جمع آوری کند.
وی افزود: البته تدابیر لازم برای نگهداری این افراد و ایجاد فضای مناسب برای آن ها و پیش بینی برنامه هایی برای آینده آن ها، باید توسط دستگاه های متولی انجام شود.
شهردار اصفهان اذعان کرد: علی رغم این شرایط، شهرداری اصفهان مراکزی را با همکاری بهزیستی برای زنان بد سرپرست پیش بینی کرده است.
وی ادامه داد: با افزایش جمعیت در کلان شهرها به خصوص شهر اصفهان بیشتر شاهد این مسائل اجتماعی هستیم و به طور حتم این مساله تدابیر بیشتری را می طلبد.
جمالی نژاد خاطر نشان کرد: شهر اصفهان تشنه تئاتر است و هنرمندان این شهر به خصوص در حوزه تئاتر همیشه زبانزد و به نام بودند و اینکه مطرح می کنیم اصفهان نصف جهان است به خاطر حضور همین هنرمندان است.
وی افزود: سالن های شایسته این هنر باید آماده شود تا بتوانیم فضا را برای اجرای تئاتر و هنرهای نمایشی آماده کنیم.
شهردار اصفهان در پایان خاطر نشان کرد: خوشبختانه سالن اجلاس و فضایی که در چهارباغ در هفته های اخیر دیده شده، وضعیت را بهتر می کند اما باز هم لازم است که با همبستگی همه دستگاه های مرتبط به سوی شرایط بهتر حرکت کرد./

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین خبر