گزارش

به گزارش نجوا مهدی جمالی نژاد در برنامه رادیویی صدای شهر افزود: بیش از 40 تولیدکننده داخلی در این جشنواره حضور خواهند داشت.
وی با اشاره به اینکه برگزاری جشنواره های شهری، استانی و ملی مختلفی توسط شهرداری اصفهان برگزار خواهد شد، این نوید را به دوستداران برنامه های قرآنی داد که یک دوره مسابقات قرآنی ویژه نوجوانان زیر 18 سال در اصفهان برپا خواهد شد.
شهردار اصفهان اظهار کرد: این مسابقات در رشته های قرائت، اذان، تواشیح، ترتیل، خوشنویسی قرآن، تصویرسازی و عکس ویژه نوجوانان دختر و پسر برگزار می شود.
وی تصریح کرد: در این دوره از مسابقات بیش از 500 نوجوان برگزیده قرآنی همزمان با میلاد حضرت امام رضا (ع) در اصفهان گرد هم می آیند که این اقدام بسیار ارزشمند است.
وی بیان کرد: در دهه کرامت نیز بیش از 50 جشن در اصفهان برگزار می شود.
جمالی نژاد در ادامه سخنان خود به طرح «هر هفته، چند افتتاح» اشاره کرد و گفت: طرح «هر هفته، چند افتتاح» در کشور بی نظیر است، اینکه بتوان پروژه ها را هر هفته به افتتاح رساند و در عین حال تعدادی پروژه را هم کلنگ زد، کار ساده ای نیست.
وی بیان داشت: این نوید را به شهروندان اصفهانی می دهم که بسیاری از پروژه های شهری اصفهان تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.
شهردار اصفهان اضافه کرد: در بیست و هشتیمن برنامه طرح «هر هفته، چند افتتاح» در منطقه 14 شهرداری اصفهان که مردمی صبور، ولایتمدار، قدرشناس و قانع دارد، 2 پروژه به بهره برداری رسید و عملیات اجرایی 2 پروژه دیگر نیز آغاز شد.
وی یادآور شد: طی هفته جاری بازدیدی توسط نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان از اَبَرپروژه های عمرانی شهر اصفهان انجام شد که ابراز رضایت ایشان برای مدیریت شهری بسیار مهم بود.
افزایش تعداد دوچرخه سواران در سطح شهر محسوس است
جمالی نژاد به اجرای طرح «سه شنبه های بدون خودرو» در خیابان چهارباغ اصفهان اشاره کرد و گفت: افزایش تعداد دوچرخه سواران در سطح شهر محسوس است، برای داشتن شهر، جامعه، فرزندان و ریه های سالم باید از خودمان شروع کنیم و استفاده از حمل و نقل پاک و پیاده روی را جدی بگیریم.
وی اظهارکرد: در خیابان چهارباغ عباسی گذر فرهنگی در سه شنبه بدون خودرو داشتیم که با استقبال گسترده مردم مواجه شد.
شهردار اصفهان در ادامه با بیان اینکه در کنار تمام برنامه های مدیریت شهری اصفهان «نهضت پاسخگویی» را که کاری پر حجم است، آغاز کرده ایم، اضافه کرد: هر هفته 3 بار در مناطق جلسه ای با معتمدان محل داریم همچنین ملاقات مردمی پنجشنبه ها هر هفته در یکی از مناطق 15گانه شهرداری اصفهان و یک بار هم برای افتتاح پروژه ها برگزار می شود که این نشان دهنده اراده و عزم مدیران شهری برای برقراری ارتباط تنگاتنگ با مردم در محله های مختلف شهر و پاسخگویی است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین خبر