گزارش

به گزارش نجوا، مرتضی دهقان اظهار داشت: سازمان هواپيمايی کشوری فروش بليت چارتری يك نفری را تاييد نمی‌کند.

مديرکل دفتر نظارت بر شرکت‌های هواپيمايی، فرودگاه‌ها و موسسات هوانوردی سازمان هواپيمايی افزود: بازرسان سازمان هواپيمايی کشوری در سطح شهر به صورت نامحسوس حضور دارند و اگر تخلفی از آژانس‌های مسافرتی مبنی بر گران‌فروشی، فروش بليت چارتری يك نفری بدون تور و ديگر موارد تخلف را مشاهده کنند، برخورد می‌شود.

مديرکل دفتر نظارت بر شرکت‌های هواپيمايی، فرودگاه‌ها و موسسات هوانوردی با بيان اينکه مردم در صورت مشاهده هر گونه تخلف در دفاتر خدمات مسافرت هوايی موضوع را اطلاع دهند، گفت: آژانس‌هايی که با مجوز سازمان هواپيمايی کشوری فعاليت می‌کنند تنها مجاز به فروش پروازهای داخلی و خارجی هستند و اجازه فروش و حق برگزاری تور را ندارند.

وی افزود: آژانس‌هايی هم که از سازمان ميراث فرهنگی، صنايع دستی و گردشگری مجوز گرفتند، اين سازمان مسئول مستقيم نظارت بر اين دفاتر و قيمت برگزاری تورهای مسافرت هوايی است و مردم تخلفات اين دفاتر را به اين سازمان اعلام کنند.

دهقان با تاکيد بر اينکه نظارت بر برگزاری تورهای مسافرتی بر عهده سازمان ميراث فرهنگی، صنايع دستی و گردشگری است، گفت: سازمان هواپيمايی کشوری در بخشنامه‌ای به شركت‌های هواپيمايی تاكيد کرده است به آژانس‌هايی مجوز پروازهای چارتری داده شود که خدمات تور برگزار می‌کنند.

مديرکل دفتر نظارت بر شرکت‌های هواپيمايی از مردم درخواست کرد از دفاتر خدمات مسافرت هوايی دارای مجوز  بليت بخرند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین خبر